مهاجرت و تحصیل در اتریش

زمانی که وارد اتاق می شوید با تک تک افراد حاضر در اتاق دست بدهید. اهالی شهر مراغه را جز معدودی، چنان واهمه احاطه کرده بود که به کلی خود را باخته و به هیچ وجه به خیال استکامات لازم و شرایط خودداری نبودند. روش دومی که اخذ اقامت دائم کشورها را میسر میکند، سپری کردن زمان مشخص است که فرد پس از اخذ ویزای کشور طبق قوانین کشورها می بایست در کشور مورد نظر اقامت داشته باشد تا قادر شود اقامت دائم آن کشور را محیا سازد.

جوانان شایسته ای که به دنبال راهی برای نشان دادن وفاداری و شایستگی های خود به جامعه قدرتمند اسرائیل هستند و مطمئن باشید که کشور اسرائیل هر کاری را برای اعضای جامعه بزرگ اسرائیل انجام خواهد داد تا همگی با افتخار و زیر سایه پرچم شکوهمند اسرائیل شاهد پیشرفت روزافزون کشور اسرائیل در سطح جهانی باشیم.

امكان درخواست لغو مصاحبه وجود ندارد. چهار زبان رسمی در این کشور وجود دارد: آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومنش. کشور اتریش از امنيت تضمین‌شده، مراكز و امكانات خريد و گذران اوقات فراغت، استاندارد بالاي زندگي و هزينه زندگي مناسب، از كيفيت بالاي برای زندگي برخوردار است.

در پاسخ به افزایش تعداد پناهجویان (به اصطلاح بحران پناهندگی”)، دولت یک سری از اصلاحات را آغاز کرده است، معرفی مقررات محدود تر در تعدادی از موارد، به طور عمده برای تسریع روش قضاوت و کاهش تعداد درخواست های پناهندگی بی اساس انجام گرفت. از شرکت بانیان سعادت که بهترین پشتیبان ما بود و تا آخر این راه پر فراز و نشیب همیشه کنار ما بود تشکر می کنم.

کارشناسان و وکلای معتبر و سرشناس ما در دفاتر ایران و اروپا نسبت به شرایط خاص هر متقاضی، بهترین راه و بهترین کشور را پیشنهادکرده و از ابتدای اقدام تا پایان راه متقاضیان را همراهی میکنند. مترجم در بسیاری از نشستها با اداره مهاجرت شرکت میکند و آنچه گفته میشود را ترجمه مینماید.

چنانچه از یک شرکت معتبر کانادایی پیشنهاد کاری برای متقاضی اخذ اقامت وجود داشته باشد که این امر مورد موافقت مراجع ذی صلاح در کشور کانادا از جمله اداره‌ی کار این کشور هم قرار گرفته باشد، و متقاضی حداقل‌های مربوط به زبان مربوط را نیز دارا باشد، می‌تواند به کانادا مهاجرت کند.

در صورت نیاز به اصل پاسپورت ، سفارت شما را مطلع خواهد کرد. شمار درصدی مسلمانان که همین گونه احساس دارند، در آلمان به همین میزان بالا است. به فرد وقت مصاحبه با سفارت مزبور داده می‌شود یا برایش فرم ارسال می‌شود. شما میتونید با راه هایی که در ادامه ذکر میشه و با کمک جورجین ملک به این کشور سفر کنید.

مرحله دوم: اخذ اجازه کار، در این مرحله با توجه به کارفرما و توانایی های کارجو مراحل اداری توسط موسسه طی می گردد تا اجازه کار اولیه شما به اعتبار 2 سال و طی two الی 4 ماه اخذ گردد. این شرایط مناسبی برای کسب و کار و درآمد دارد. حدود ۶۲ درصد از کسانی که در نظرسنجی شرکت کردند از ارتقای شغلی خود در این کشور رضایت داشتند.

البته توجه داشته باشید که اقامت اروپا شامل خریدار، همسر و فرزندان تا سن ۲۸ سال خواهد شد. از لحاظ تحصیلی و نیز از لحاظ بهداشت و سلامت عمومی خانواده جز ده رتبه اول جهان می باشد. مهاجرت به اروپا is the subject of discussion at http://blog.ilisters.com today